Система захисту від протікання Gidrolock для заміського будинку

gidrolock

Спеціально для автоматичного відключення подачі води та видачі звукового оповіщення при виникненні протікання води в системах водопостачання та опалення заміського будинку розроблено інженерну систему Gidrolock.

Аварія системи водопостачання в заміському будинку може призвести до значно більших збитків, ніж аварія водопроводу в квартирі. Це пов'язано насамперед:

  • Протікання води в заміському будинку, який відвідують раз на тиждень, може перетворитися на справжній потоп. Якщо прорве трубу в квартирі, то сусіди знизу рано чи пізно викличуть аварійну службу і перекриють подачу води. У заміському будинку при аварії системи водопостачання вода заливатиме будинок до приїзду господаря. У практиці непоодинокі випадки, коли за тиждень відсутності людей заливало весь цокольний поверх.

  • У більшості заміських будинків є підвальні або напівпідвальні приміщення. Видалити воду з таких приміщень за серйозної аварії можна тільки за допомогою насоса і потім необхідно довго провітрювати приміщення для просушування. Взимку добре просушити приміщення після затоплення неможливо.

  • У 90% підлога в заміському будинку дерев'яна з утеплювачем з мінеральної вати або аналогічного матеріалу. При аварії водопроводу чи опалення вода намочить утеплювач. Висушити вимоклий утеплювач дуже важко і часом існує лише один вихід - перебирання підлог та заміна зіпсованого утеплювача. Якщо все залишити як є і не перебирати підлогу із заміною вимоклого утеплювача, то незабаром ви зіштовхнетеся з іншими не менш серйозними проблемами в будинку:
    - Утворення в сирому утеплювачі та на дерев'яних перекриттях грибкових утворень та цвілі.
    - Втрата теплоізоляційних властивостей утеплювача. Підлога стане холодною та збільшаться витрати на опалення.
    - Втрата звукоізоляційних властивостей утеплювача.

  • Не додає спокою власникам заміського будинку й деякі особливості ринку будівництва. При здачі заміського будинку часто просто відсутня проектна документація на водопровід та опалення. Будівельні бригади та фірми при недостатньому контролі та з міркування економії можуть поставити не найнадійніше обладнання. Або, як буває, до вашого дорогого і надійного котла гарної марки будівельники підведуть обв'язку з дешевих матеріалів. Іноді під час проведення ремонтних і оздоблювальних робіт будівельники нехтують елементарними будівельними нормами. Доводиться стикатися з відсутністю належного та кваліфікованого контролю за проведенням робіт з монтажу, відсутністю досвіду та знання в експлуатації складних систем опалення та водопостачання. Плюс до цього не у всіх заміських будинках здійснюється регулярний контроль працездатності обладнання за тривалої або сезонної його експлуатації. Підсумок один – побутові аварії та обтяжливі наслідки, про які згадувалося вище

Для встановлення системи Gidrolock у заміських будинках наша компанія пропонує готові комплекти «Заміський Дім», «Universal», в які включено все, що може знадобитися для встановлення обладнання.

Усі позиції обладнання можна придбати окремо або за індивідуальним проектом.

Кульові крани можуть бути виконані з нержавіючої сталі або гаряче-кованої латуні, виробництва компанії Bugatti (Італія).

Централізоване водопостачання заміського будинку

gidrolock

Серія системи Gidrolock

«Заміський Дім»

укомплектована одним кульовим

електроприводом

переглянути прайс-лист та комплектацію

gidrolock

Індивідуальне водопостачання заміського будинку

gidrolock

Серія системи Gidrolock

«Universal»

призначена для відключення електроживлення

насосу в будинках з індивідуальним

водопостачанням

переглянути прайс-лист та комплектацію

gidrolock
Паспорт Gidrolock Premium

Паспорт Gidrolock Universal

Паспорт Gidrolock Radio