Система Gidrolock для готелів

gidrolock

Основним інженерним рішенням для захисту від протікання у номері готелю досі було застосування протиаварійної трапової системи. Протиаварійна трапова система працює в такий спосіб. При аварії вода через отвір у підлозі ванної кімнати стікає трубами в каналізацію.

Подібне рішення характеризується низкою істотних недоліків, а саме:

  • Подорожчання робіт з проектування готелю.

  • Відносно висока вартість проведення будівельних робіт.

  • Недостатня надійність таких систем, через не виключення можливості засмічення стічних отворів сміттям або сторонніми предметами.

  • Безперебійна робота системи навіть у разі припинення електропостачання.

  • Періодичне обслуговування (чистка) протиаварійної трапової системи для усунення неприємного запаху.

Зазначені недоліки ускладнюють і призводять до подорожчання будівництва чи капітального ремонту готелів. Крім того, цілком природно, що захист номерів готелю від протікання води бажано здійснювати не на етапі відведення води, що протекла в каналізацію, а на етапі безпосереднього початку протікання, шляхом автоматичного перекриття подачі води в номер у разі аварійної ситуації. Така система повинна працювати в автоматичному режимі, не вимагаючи від клієнтів чи обслуговуючого персоналу спеціальних знань та дій. Таку можливість надає система Gidrolock.

Склад системи Gidrolock для готельного номера:

  • Кульовий електропривід Gidrolock на гарячу воду.

  • Кульовий електропривід Gidrolock на холодну воду.

  • Блок управління.

  • Один або кілька датчиків протікання.

Принцип роботи системи Gidrolock у готельному номері.

Система Gidrolock для готельних номерів підключається до діючої системи автоматичного доступу до номера або функціонує самостійно. Система Gidrolock для готельних номерів має два режими роботи. Управління режимами роботи системи відбувається автоматично при спрацюванні системи доступу до номера за допомогою електронного ключа (карти) клієнта або персоналу готелю що обслуговує номер. Є можливість оснащення системи місцевим пультом керування, що знаходиться в номері, а також керування системою з централізованого пульта, що знаходиться у чергового адміністратора.

gidrolock

Режими роботи системи Gidrolock для готельних номерів.

Дежурний режим роботи. Номер вільний, клієнт не знаходиться у своєму номері.

Подача води до номера не відбувається. Кульові крани гарячої та холодної води знаходяться у закритому положенні. Можливість протікання води у ванній кімнаті виключена.

Режим активується автоматично при спрацюванні системи доступу до номера (вибуття з номера клієнта або обслуговуючого персоналу) під час закриття дверей номера.

Охоронний режим роботи. Номер зайнятий, клієнт знаходиться в номері.

Подача води в номер увімкнена. Кульові крани гарячої та холодної води знаходяться у відкритому положенні. Існує можливість протікання води у сантехнічних пристроях номеру. Блок управління перебуває у режимі охорони, проводиться безперервне опитування стану датчиків протікання, встановлених у місцях найімовірнішої появи води. Режим активується автоматично під час спрацювання системи доступу до номера (прибуття в номер клієнта або обслуговуючого персоналу) при відкритті дверей номеру. При спрацюванні будь-якого з датчиків протікання води система автоматично перекриє подачу холодної та гарячої води в номер.

Під час спрацьовування системи увімкнеться звукова та світлова сигналізація, а також інформація про спрацювання системи може бути виведена на пульт управління чергового адміністратора.

Паспорт Gidrolock Premium

Паспорт Gidrolock Universal

Паспорт Gidrolock Radio