Система захисту Gidrolock для складських, офісних, торгівельних та виробничих приміщень

gidrolock

Протікання води та аварії у складських, офісних, торгівельних та виробничих приміщеннях може призвести до катастрофічних наслідків для вашого бізнесу.

Зіпсований товар, залита водою оргтехніка, непрацездатні комп'ютери з базами даних, знищені бухгалтерські документи, витрати на ремонт приміщень - все це призводить до величезних фінансових втрат і паралізує нормальне функціонування фірми на тривалий час.

Застосування сучасних систем захисту приміщень від протікання води дозволить уникнути незапланованих витрат, пов'язаних з усуненням наслідків аварії.

Сучасна система захисту від протікання води повинна відповідати наступним вимогам:

 • Робити в автоматичному режимі, т.к. особливістю роботи складських, офісних, торгівельних та виробничих приміщень є відсутність персоналу в нічний час, а також у вихідні та святкові дні.

 • Повний захист від протікання води повинен здійснюватися не шляхом відведення в каналізацію води, що вже протікала, а на початковому етапі виникнення аварійної ситуації, шляхом повного перекриття систем водопостачання або опалення.

 • Видання сигналу про аварійну ситуацію на пульт охорони.

 • Безперебійна робота системи навіть у разі припинення електропостачання.

Таким вимогам повністю відповідає система захисту Gidrolock.

Система захисту Gidrolock для складських, офісних, торгових, виробничих приміщень розбивається на дві незалежні системи:

 • Система захисту опалення Gidrolock Control.

 • Система захисту водопостачання Gidrolock Professional.

До складу системи захисту водопостачання входить

 • Один або кілька кульових електроприводів, що контролюють подачу води до системи водопостачання.

 • Блок управління, що реалізує автоматичну роботу системи. Блок управління здійснює безперервне опитування датчиків протікання води та видає команду на закриття кульових кранів у разі спрацювання одного із датчиків.

 • Один або кілька (кількість не обмежується) датчиків протікання води. Датчики встановлюються в місцях найімовірнішої появи води.

При спрацюванні будь-якого датчика протікання води система автоматично перекриє подачу холодної та гарячої води. При спрацюванні системи увімкнеться звукова сигналізація, інформація про спрацювання системи може бути виведена на пульт охорони або чергового адміністратора. Додатково система може здійснювати функцію автоматичного перекриття водопостачання без персоналу в нічний час, вихідні та святкові дні. Ця функція активується автоматично при закритті приміщення (приміщень) та постановці на сигналізацію, або в ручному режимі з місцевого пульта управління або централізовано з поста охорони. При відкритті приміщення (приміщень) та зняття з сигналізації система автоматично відновить подачу холодної та гарячої води.

Надійність повної системи від протікання води підвищується шляхом реалізації принципу безперебійної роботи. Для цього до складу системи введено акумулятор. Він забезпечує роботу датчиків, блоку управління та кульових електроприводів, навіть за відсутності електропостачання в приміщеннях, що захищаються.

До складу системи захисту опалення входить

 • Два кульові електроприводи, що встановлюються відповідно на вході та виході замкнутої системи опалення приміщення (приміщень).

 • Блок управління, що реалізує автоматичну роботу системи.

 • Два витратоміри, що встановлюються відповідно на вході та виході замкнутої системи опалення приміщення (приміщень).

У системі Gidrolock Control застосований спосіб контролю та захисту замкнутої системи опалення від протікання шляхом постійного порівняння кількості води (теплоносія) на вході та виході опалювального приміщення (приміщень). Блок управління системи захисту постійно контролює стан витратомірів, встановлених відповідно на вході та виході системи опалення. При виникненні протікання в системі опалення ці показання будуть відрізнятися і при збільшенні різниці у показаннях вище заданого рівня блок управління видасть команду на закриття кульових електроприводів для вимикання подачі води (теплоносія) в систему опалення. При спрацюванні системи увімкнеться звукова сигналізація, інформація про спрацювання системи може бути виведена на пульт охорони або чергового адміністратора. Цим ви зможете уникнути великих матеріальних втрат, які завжди супроводжують аварію в опалювальній системі. Надійність системи зростає шляхом реалізації принципу безперебійної роботи. Для цього до складу системи введено акумулятор. Він забезпечує роботу витратомірів, блоку управління та кульових електроприводів, навіть за відсутності електропостачання в приміщеннях, що захищаються.

Детальнішу інформацію дивіться у розділі: "Комплексне рішення для систем опалення"