Кульовий кран з електроприводом Gidrolock Winner

gidrolock

* winner (англ.) - переможець, вдала ідея

Кульовий електропривід призначений для перекриття водопостачання (опалення) у разі виникнення протікання води. Кульовий електропривід складається з кульового крану та електроприводу для керування кульовим краном. Відмінною особливістю кульового електроприводу Gidrolock Winner є високий обертовий момент при повністю автономній роботі без підключення до мережі 220 вольт.

Загальні технічні характеристики електроприводу
Наявність вбудованого резервного живлення 4 батареї АА
Температурний діапазон експлуатації від -10 до +60 град.
Габаритні розміри електроприводу (без крану) (Ш х В х Д) 74 х 83 х 110 мм
Час оберту кульового крана на 90 градусів 15 (20) секунд
Мінімальний ресурс електроприводу (циклів відкрито/закрито) 150 000
Ступінь захисту електроприводу IP65
В електроприводах Gidrolock реалізовано нове технічне рішення з управління кульовими кранами. Електропривід здійснює обертання кульового крану при закритті та відкритті в один бік. Завдяки цьому знижено навантаження на редуктор електроприводу і тому мінімальний ресурс електроприводу Gidrolock вищий, ніж у аналогічних приводів інших виробників.
Напруга живлення електроприводу
Постійна напруга +12 В
Струм споживання в момент відкриття/закриття не більше 0,25 А
Струм споживання в черговому режимі не більше 2 мкА
Обертовий момент валу електроприводу
Максимальний обертовий момент 6 Нм (160 кг*см)
Розмір прохідного перерізу кульового крану
1/2 дюйму D=15 мм
3/4 дюйму D=20 мм
1 дюйм D=25
Технічні характеристики кульового крану Bugatti
Максимальний тиск рідини 40 атмосфер
Максимальна температура рідини +120 градусів
Робочі рідини вода або будь-яка рідина сумісна з P.T.F.E.
Матеріал корпусу кована латунь CW617N, покриття нікель
Матеріал кулі кована латунь CW617N, покриття хром
Матеріал штока латунь CW614N вибухобезпечне виконання
Ущільнення кулі P.T.F.E.
Ущільнення штока NBR

Конструктивні особливості кульового електроприводу Gidrolock Winner

  • Повністю автономна робота кульового електроприводу Gidrolock Winner без підключення до мережі 220 вольт. Розрахунковий час роботи кульового електроприводу на 4 вбудованих батареях тип AA (1300 ma) в черговому режимі 10 років. Вбудовані батареї легко замінити.

  • Вбудована функція контролю протікання води. Вам достатньо підключити дротові датчики протікання води до електроприводу Gidrolock Winner.

gidrolock gidrolock gidrolock
  • Вбудована функція автоматичного контролю рівня заряду вбудованих батарейок. При зниженні напруги нижче за певний рівень включається звукова сигналізація.

  • Унікальна функція швидкого від'єднання електроприводу від кульового крану. Тепер можна встановлювати кульові електроприводи Gidrolock Winner замість ручних кранів на введенні води в квартиру або будинок, що знижує витрати та економить місце у сантехнічній шафі.

  • Кульовий електропривід може мати будь-яке положення під час монтажу.

  • Під час монтажу електропривід може бути від'єднаний від кульового крану, що спрощує монтаж, а головне дозволяє встановити кульовий електропривід у важкодоступних місцях.

  • Ручне управління положенням кульового крану, для цього потрібно просто зняти металевий фіксатор і обертом корпусу електроприводу закрити або відкрити кульовий кран.

gidrolock gidrolock gidrolock gidrolock
  • Індикація стану кульового крану. На корпусі електроприводу розташовуються 2 світлодіоди червоний (закрито) та зелений (відкрито) світлодіод для індикації положення кульового електроприводу. Світлова індикація найкраща у темних місцях, вона найбільш інформативна та зрозуміла.

  • Дві кнопки (закрити-червона кнопка, відкрити –зелена кнопка) для керування приводом розміщуються на корпусі електроприводу.

gidrolock winner

  • Звукова та світлова індикація протікання води.

  • Функція примусового контролю заряду вбудованих батарейок. При тривалому натисканні на одну з кнопок розміщених на корпусі електроприводу контролює рівень заряду вбудованих батарейок. При зниженні напруги нижче за певний рівень включається звукова сигналізація.

  • У електроприводах Gidrolock реалізовано нове технічне рішення щодо управління кульовими кранами. Електропривід здійснює обертання кульового крану при закритті та відкритті в один бік. Завдяки цьому знижено навантаження на редуктор електроприводу, і тому мінімальний ресурс електроприводу Gidrolock вищий, ніж у аналогічних приводів інших виробників.

  • Функція "самоочищення". При тривалій експлуатації обладнання часто виникають проблеми з відкладенням на трубах та виконавчому механізмі солей та бруду так зване “закисання”. Двічі на місяць електропривід здійснює “оберт” кульового крану за умови, що кульовий електропривід був у відкритому стані.

  • Редуктор виготовлений повністю з металу.

  • Максимальний обертовий момент, 160 кг*див.

  • Високий момент на валу двигуна виключає вихід приводу з ладу внаслідок «закисання» кульового крану при тривалій експлуатації.

  • Положення кульового крану визначається безконтактним оптичним методом, що забезпечує високий рівень точності та надійності в експлуатації.

гідролок віннер

  • Широкий діапазон напруги живлення кульового електроприводу від 5 до 18 вольт. Абсолютно безпечно для здоров'я під час застосування в системах побутового водопостачання.

  • Вбудована функція дистанційного керування положенням кульового крану. Тепер виходячи з квартири, ви можете дистанційно перекрити (відкрити) подачу води за допомогою звичайного вимикача, розташованого, наприклад, у коридорі.

  • Корпус кульового крану виконаний з високоякісної нержавіючої сталі 304 (виробництва HGSS), або гарячекованої латуні виробництва компанії Bugatti (Італія) та витримує тиск до 64 атмосфер. Італійський кульовий кран виробництва Bugatti – надійний та перевірений часом кран від відомого європейського виробника.

  • Кульові крани мають високу температурну стійкість до 120 градусів.

  • Кульові крани «Gidrolock» є "повнопрохідними". У системі «Gidrolock» не застосовуються кульові крани із звуженням прохідного перерізу.

гідролок winner

 • Електропривід виконаний у герметичному корпусі IP65. Для герметизації валу застосовується армований гумовий сальник із пильником.

 • 100% діагностика кульового електроприводу під час випуску з виробництва.

 • Мікропроцесорна система управління.