Система Gidrolock GSM

gidrolock

У лінійці систем захисту від протікання води Gidrolock з'явилася нова модифікація Gidrolock+GSM, яка працює у парі з GSM-сигналізацією наших партнерів TM «ОКО». Надано модифікацію системи з сигналізацією ОКО-S2 у парі з блоком управління Gidrolock Premium.

У разі протікання система захисту від протікання води Gidrolock перекриє воду і врятує Ваше майно, а також повідомить користувачів про аварію за допомогою сигналізації. Сигналізація робить послідовний дзвінок та SMS-повідомлення на мобільний телефон користувача та/або передає дані на веб-сервер через GPRS, якщо цей режим активовано.

У системі також передбачена можливість користувачеві самому відкривати та закривати кульовий електропривід за допомогою тонових команд у режимі голосового з'єднання користувача із системою захисту від протікання води Gidrolock через відповідний модуль у сигналізації та/або за допомогою sms-команд вручну.

Вибираючи систему Gidrolock + GSM - ви отримуєте не тільки захист від протікання води, але й повноцінну сигналізацію, до якої можна підключити датчики руху, відкриття та інші пристрої, а також інтегрувати її в систему «Розумний дім».

За бажанням замовника, система може комплектуватися кульовими електроприводами з лінійки Ultimate, Professional та іншими додатковими опціями.

Система Gidrolock GSM

Система Gidrolock GSM призначена для передачі тривожного або тестового SMS повідомлення на заздалегідь введені номери телефонів. У системі Gidrolock GSM застосовуються високоякісні та надійні GSM модеми фірми Siemens або їх повні аналоги Cinterion та IRZ.

Наразі GSM термінали Siemens випускаються під торговою маркою Cinterion. Компанія Cinterion Wireless Modules є провідним світовим виробником модулів та терміналів для бездротової М2М передачі даних. У 2008 році Cinterion Wireless Modules була сформована з однойменного підрозділу концерну Siemens. Бездротовий напрямок Siemens, виділений в окрему фірму, спрямований на отримання більшої гнучкості та швидкості реагування на зміни потреб ринку. Cinterion поєднує в собі передові M2M технології та багату спадщину розроблених раніше модулів GPRS, HSDPA та EDGE. Споживачі Cinterion отримують інноваційну продукцію високої якості завдяки тому, що Cinterion розвиває партнерські відносини з найбільшими світовими операторами бездротового зв'язку та підтримує клієнтів на всіх етапах співпраці.

Комплектування системи оповіщення GSM модемами провідних брендів дозволяє організувати якісний зв'язок та швидкісну передачу даних і може застосовуватися для управління та контролю у різних сферах. Модеми, що застосовуються, відповідають «Правилам застосування абонентських радіостанцій мереж рухомого радіотелефонного зв'язку стандарту GSM900/1800», стабільно працюють при температурі від -20°С до +55°С.

Система оповіщення Gidrolock GSM може бути включена до складу системи захисту від протікання води Gidrolock як на стадії монтажу нового обладнання, так і шляхом модернізації вже встановлених систем. Для цього треба підключити GSM модем до блоку управління системи захисту від протікання спеціальним з'єднувальним кабелем, підключити антену та встановити в модемі відформатовану належним чином SIM картку.

Для керування модемом застосовується контролер. Контролер конструктивно інтегрований в кабель зв'язку модему і блоку управління. При первинному включенні системи оповіщення Gidrolock GSM контролер перевіряє та встановлює в модемі необхідні для стійкого зв'язку налаштування, перевіряє вміст телефонної книги і, при необхідності, відповідним чином форматує її. У черговому режимі один раз на тиждень, а також при включенні напруги живлення, контролер формує послідовність команд для перевірки працездатності модему, наявності зв'язку, перевірки балансу та надсилання за основним номером тестового SMS повідомлення про результати цієї перевірки. Решту часу контролер переводить модем в режим максимального енергозбереження. Живлення з основних споживачів знімається, проводиться періодичне опитування блоку управління стан аварії. Якщо буде отримано сигнал аварії, контролер формує послідовність команд модему на включення, перевірку зв'язку та надсилання тривожного SMS повідомлення за номерами телефонів телефонної книги. Контролер перевіряє статус відправки SMS і якщо SMS не відправлено, контролер повторить спробу відправлення тривожного SMS повідомлення за хвилину, а тестового за 30 хвилин.

Gidrolock GSM