Питання та відповіді по системі Gidrolock

gidrolock

Якщо у вас виникли питання щодо використання або встановлення системи, ми з радістю на них відповімо!

Ми нещодавно зробили ремонт. Поставили нове якісне сантехнічне обладнання. Майстер, який нам монтував обладнання, обіцяв 100% гарантію на роботу. Чи потрібно нам ставити систему захисту від протікання води Gidrolock?

Установка якісного сантехнічного обладнання та професійний монтаж не дає 100% гарантії від затоки (протікання води). Як показує статистика заток основна їхня частка (до 40% від загальної кількості) припадає на перші два роки, після того як мешканці в'їхали до нової квартири. Протягом цього часу виявляються всі приховані дефекти сантехнічного обладнання та монтажу. Не можна скидати з рахунків те, що іноді поспіхом, або за забудьку кран може залишитися відкритим. За розміром збитків майна, затоки (протічки води) займають друге місце після пожежі.

Ми постійно страхуємо свою квартиру від протікання води, також застрахована наша відповідальність перед сусідами на «круглу» суму. Чи потрібно нам ставити систему захисту від протікання води Gidrolock?

Наявність страхового поліса не вбереже вас від аварії в системі водопостачання або опалення. Страхування дозволить вам лише уникнути великих матеріальних витрат на ремонт своєї квартири та квартир сусідів знизу, але вберегти вас від проведення ремонтних робіт при затоці не зможе. Виплати за страховим полісом завжди менше ваших витрат на поведінку ремонту. Встановивши систему Gidrolock, ви отримуєте надійний захист від потопів. Потрібно, однак, пам'ятати, що страхова компанія виплачує компенсацію в межах лімітів, зазначених у полісі. Якщо у сусіда з нижнього поверху євроремонт, а громадянська відповідальність застрахована лише на кілька тисяч рублів, то суму, що залишилася людині, яка допустила затоку, доведеться виплачувати самостійно. Дефекти, пов'язані із затоками часто з'являються через деякий час. На даний момент страхова компанія вже порахувала всі збитки і зробила вам виплати. А у вас з часом з'ясовується, щоб виправити наслідки потопу потрібно провести додатково ремонтні роботи (наприклад: затопили будинок влітку, а взимку з'ясовується, що в будинку холодно та сиро через псування утеплювача внаслідок попередньої затоки). Додатково отримати гроші по одному страховому події та ще через півроку складно. Щоб довести це, вам потрібно буде проводити експертизу і довго доводити, що все це результат одного потопу.

Встановлення системи Gidrolock у заміському будинку.

Аварія системи водопостачання в заміському будинку може призвести до значно більших збитків, ніж аварія водопроводу в квартирі. Це пов'язано насамперед із тривалою відсутністю людей у ​​заміському будинку. Якщо прорве трубу у квартирі, то сусіди знизу пізно чи рано викличуть аварійну службу, і вона перекриє подачу води. У заміському будинку при аварії системи водопостачання вода заливатиме будинок до приїзду господаря. У практиці непоодинокі випадки, коли за тиждень відсутності людей заливало весь цокольний поверх.

Для чого потрібна система Gidrolock?

Практично кожен із нас стикався з протіканням води в квартирі або як часто її називають потопом. Ремонт своєї квартири і квартир сусідів знизу через трубу, зірваного крана або від звичайної забудькуватості дороге задоволення. Він приносить винуватцю як матеріальні витрати а й неприємні пояснення із сусідами знизу. Система Gidrolock призначена для контролю та запобігання протіканню як у системі водопостачання (гаряча, холодна вода) так і для систем опалення. Система розроблена для застосування у квартирах, заміських будинках, адміністративних, громадських та промислових будівлях. Встановивши систему Gidrolock, ви отримуєте гарантований захист від потопів.

Як працює система Gidrolock?

При попаданні води на датчик система Gidrolock автоматично перекриє подачу води за допомогою кульових електроприводів. Відновлення подачі води відбудеться лише після усунення аварії. Кульові електроприводи встановлюються на стояках гарячої та холодної води (або системі опалення) після ручних вентилів. Система має звукову сигналізацію. При виявленні протікання води вона поінформує вас, щоб ви змогли оперативно виправити аварію.

Де потрібно встановлювати датчики протікання води?

Датчики протікання води рекомендуємо встановлювати в місцях ймовірної появи води. Наприклад, встановити датчики протікання води можна:
під ванною,
під душовою кабіною,
під джакузі,
під мийкою,
поряд з унітазом або раковиною,
під пральною машиною,
під посудомийною машиною,
під батареєю опалення,
під котлом опалення,
під бойлером,
під водоочисною станцією,
у стояках гарячої та холодної води….

У чому основна перевага системи Gidrolock?

Завдяки застосуванню кульових електроприводів система Gidrolock має ряд незаперечних переваг перед аналогічними системами, що використовують як виконавчий механізм для перекриття води електромагнітні клапани. Перш за все це довговічність, надійність, низьке енергоспоживання та високі експлуатаційні характеристики (див. розділ: переваги системи Gidrolock).

Конструкція кульового електроприводу.

Шаровий електропривод складається з двох основних частин: кульового крана та електроприводу. Кульовий кран застосовується як запірна арматура для рідин і служить для повного закриття або відкриття потоку середовища, що транспортується (води). Кульові крани можна встановлювати на трубопровід у будь-якому положенні. Електропривод призначений для дистанційного керування шаровим краном.

Які основні переваги кульового крана?

Завдяки своїй надійності та довговічності кульові крани у світовій практиці практично витіснили з вживання вентилі та пробкосальникові крани. Переваги кульових кранів: Коефіцієнт опору потоку дорівнює 1 (як у гладкої прямої труби!). У вентиля цей коефіцієнт більший у 4-5 разів, у конусних кранів він більший у 3-4 рази. Корисний ефект економія витрати електроенергії в приводах насосних та компресорних агрегатів. Простота управління - поворот на 90 градусів. Для закриття вентиля потрібно кілька повних обертів маховичка. Корисний ефект: швидкодія.
Абсолютна герметичність затвора. Корисний ефект: відсутність витоків робочого середовища, економія води нафтопродуктів, газу.
Довговічність. Манжети з політетрафторетилену (фторопласту, тефлону) в контакті з кулею з нержавіючої сталі практично не мають зносу, витримують понад 100 тисяч циклів «відкритого-закритого».
Температурна стійкість шарового крана до 220 градусів Цельсія. Клапан (вентиль) з гумовим ущільненням допускає лише 70 градусів за Цельсієм, а конусний кран не більше 80 градусів за Цельсієм.

Чому ви застосовуєте кульові крани з підвищеним параметром робочого тиску?

Під час виробництва кульових електроприводів використовується кульові крани, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Кульові крани розраховані на максимальний тиск до 64 атмосфер. Застосування таких кульових кранів пов'язане тільки з підвищенням надійності та збільшенням терміну експлуатації в системах водопостачання та опалення.
Увага!
У сучасних житлових будинках максимальний тиск у системах водопостачання може перевищувати 16 атмосфер. Ми не рекомендуємо Вам встановлювати в сучасних висотних будинках обладнання, яке розраховане на максимальний тиск 16 атмосфер.

Чи можна встановити систему, коли ремонт уже завершено?

Система Gidrolock може бути встановлена ​​як у процесі ремонтних робіт, так і після їх закінчення. Монтаж системи не вимагає серйозного втручання в роботу систем водопостачання або, навіть незначного, пошкодження елементів вашого інтер'єру. Якщо ви робите ремонт зараз, то краще встановити систему в процесі ремонту. По-перше, це простіше, а по-друге, ви застрахуєте себе від необережних дій своїх будівельників при проведенні ремонтних робіт.

Які інструменти потрібні для монтажу системи Gidrolock?

Спеціальний інструмент для монтажу системи не потрібний. Для монтажу кульового електроприводу — розвідний ключ (у будь-якого сантехніка це основний інструмент); для монтажу блоку керування — викрутка, кусачки; для підключення датчиків протікання води — викрутка.

Яку марку кабелю потрібно використовувати для підключення блоку управління до мережі 220 вольт?

Для підключення напруги живлення до блоку управління можна використовувати такі марки кабелів: ВВГ 3х0,5; ВВГ 3х0,75; NYM 3х0, 5; NYM 3х0, 75; ПВС 3х0,5; ПВС 3х0,75.

Яку марку кабелю потрібно використовувати для збільшення довжини кабелю датчика?

Для збільшення довжини кабелю датчика протікання води, можете використовувати такі марки кабелів: FTP 2x2x0,35; ШТЛП 4.

Що таке «повнопрохідні» кульові крани?

За європейською класифікацією крани відносяться до «повнопрохідних», якщо відсоткове відношення площі (у світлі) проходу в крані до площі поперечного перерізу труби, що приєднується, становить 90%-100%. Якщо цей показник знаходиться в межах від 70 до 90% - кран відноситься до «стандартних». При менших величинах цього співвідношення - кран називають «редукованим». Виходячи з даної класифікації, кульові крани Gidrolock є «повнопрохідними», відношення площі (у світлі) проходу в крані до площі поперечного перерізу труби, що приєднується, становить 100%. У системі Gidrolock не застосовуються шарові крани із звуженням прохідного перерізу.

На кульовому крані написано PN20, що це означає?

PN (pressure normal) робочий (нормальний) тиск, на який розрахований ваш кульовий кран. Робочий тиск – найважливіша характеристика шарового крана. Часто з метою реклами вказується не робочий, а максимальний тиск. Максимальний тиск це тиск у системах водопостачання та опалення, яке кульовий кран може витримати нетривалий час. Перевищення цього параметра може призвести до аварії. Пам'ятайте, що робочий тиск завжди менший за максимальний тиск!
PN10 робочий тиск розрахований на 10 атмосфер або 1,0 МПа.
PN16 робочий тиск розрахований на 16 атмосфер або 1,6 МПа.
PN20 робочий тиск розрахований на 20 атмосфер або 2,0 МПа.
PN40 робочий тиск розрахований на 40 атмосфер або 4,0 МПа.
PN64 робочий тиск розрахований на 64 атмосфер або 6,4 МПа. У системі Gidrolock застосовуються кульові крани з робочим тиском PN64.

На кульовому крані написано 1000WOG , що це означає?

Позначення на кранах WOG не є позначенням серії крана або марки сталі. Це позначення американського стандарту, що визначає нормативний тиск кранів. WOG (water-oil-gas) (вода-бензин-газ) далі слідує за значенням нормативного тиску в psi. 1000WOG=1000PSI=68Атмосфера. *Psi/Псі (англ. pound-force per square inch, lbf/in2) — позасистемна одиниця вимірювання тиску «фунт-сила на квадратний дюйм». В основному вживається в США, чисельно дорівнює 6894,75729 Па=0,06894 Бар

Чи потрібна періодична перевірка працездатності системи?

Перевірка працездатності системи полягає у простому візуальному огляді датчиків протікання води. На них не повинно бути сильних забруднень, оскільки це може знизити чутливість пристрою. Важливо перевіряти розташування встановлених датчиків, оскільки вони бувають переміщені або перевернуті, наприклад, у процесі збирання. В інструкції з монтажу та експлуатації системи Gidrolock описано порядок перевірки працездатності системи.

Чи є якісь складності в експлуатації системи?

Система проста і зрозуміла в експлуатації і не вимагає будь-яких спеціальних навичок і знань.

Гарантійні зобов'язання

Всі елементи системи Gidrolock виготовлені та випробувані за технологією, що забезпечує підвищену надійність. Гарантійний термін на систему Gidrolock 36 місяців від дня продажу.